Hinnad

Raamatupidamiseteenuse maksumus

Meie hinnad sõltuvad kõigepealt töömahust. Soovime pakkuda kliendile kõige mugavat ja lihtsamat maksmisviisi teenuste tasumiseks. Seetõttu pakume otsustada, kas see on pikaajaline koostöö või ühekordne tellimus, näiteks maksude deklareerimine, statistilised aruanded, majandusaasta aruanne.

Tavaliselt ühekordse töö määrame summaga lepingu alusel. Näiteks, majandusaasta aruande koostamisel on hind alates 100 eurot + käibemaks. Pikaajalist koostööd võib hinnata ühe sissekande hinna alusel (tavaliselt üks dokument), või määratud summa kuu eest.

Sõltuvalt töömahust ja keerukust, ega töötlemise automatiseerimise võimalusest hind võib varjeerida mikroettevõtetele ja keskmise suurusega ettvõtetele alatest 50-st eurost kuni 500-ni euroni. Meie kogemuse alusel keskmine hind väikse äri jaoks on vahemikul 100-200 eurot + käibemaks. Aastaaruanne tasutakse alati eraldi, selle pärast see on erinev töö tüüp, mis tarvitab aega koostamiseks. Tavaliselt aastaaruanne hind on ühe kuu hind, kuid mitte vähem kui 100 eurot + käibemaks.

Firmadele, mis ei nõua igakuist teenust kutsume sõlmida aastase hoolduse lepingu aastaruande koostamisega. Seal määratakse lähtudes hind 100 eurot + käibemaks - madalaim aruande hind ja kuni 200 kandet ning üle 200 kandet lisandub hinnale ühe kande maksmus.

Me kasutame programmi HansaRaama ja tema edasised versioonid, seetõttu vajadusel saame anda kliendile võimalust koostada arveid programmis ja näha operatiivaruanded, nii nagu Bilanss, Kasumiaruanne, Müügireskontro ja Ostureskontro. Tarkvara kasutajakoolitus ja aruannete kommentaarid on tasuta.

Oleme kindlad, et meie teadmistega tagame Teile parimat ärijuhtimisviisi ehk teevad teie äri operatiivsem finantssituatsiooni analüüsis ja kiiret lahendust otsustes. Palun võtke ühendust meie bürooga hinna täpsustamiseks.

Oma hinna pakkumise korral tuleks Teil teada anda:
1) umbkaudset kogust kuus, kuhu kuuluvad
-ostuarved
-müügiarved
-personal
2) kas on
-lao arvestus
-käibemaksukohustlus
3) Ettevõtte tegevusala

On küsimusi? Küsige telefoniteelt:

+372 55 5656 88